В Чернівецький області прикордонники затримали ухилянтів з провідником

В Чернівецький області прикордонники затримали ухилянтів з провідником

Фото: ДПСУ Ухилянтів супроводжував місцевий житель Путивльського району

«Утікачами» виявились жителі Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей — вони планували попасти в Румунію.

Прикордонники затримали чотирьох правопорушників, що прямували в бік кордону однією з гірських доріг в межах прикордонної смуги у Вижницькому районі Чернівецької області. Про це повідомляє сайт Державної прикордонної служби України в понеділок, 1 травня.

«Для припинення протиправних дій охоронцям кордону довелось здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Порушники, мешканці Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, яких супроводжував місцевий житель Путивльського району, планували незаконно дістатися до Румунії», — сказано в повідомленні.

Військовослужбовці відділу Сокиряни також затримали на території України трьох громадян Марокко з документами, які перетнули кордон із Молдови в Україну. Оперативна інформація про появу незнайомців надійшла від молдовських колег.

Усіх правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів та притягнуто до відповідальності за статтею Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України (204-1 КУпАП). 

Нагадаємо, що військовослужбовці Львівського прикордонного загону впродовж вихідних припинили три спроби незаконного порушення держкордону поза пунктами пропуску. 

«Грав у хованки та програв»: на кордоні з Польщею затримали ухилянта

Джерело