В чому особливості та переваги бортових терміналів Teltonika

Бортові термінали, виготовлені компанією Teltonika використовуються в різних сферах господарської та виробничої діяльності, в тому числі транспортними компаніями – для ефективного управління автомобільними парками та парками орендованих автомобілів, службами таксі та громадським транспортом, логістичними компаніями. Бортові термінали, зокрема нові ГЛОНАСС/GPS-трекери, які можна замовити та придбати на сайті https://microtronic.com.ua/obladnannia/bortovi-terminali/bortovi-terminaly-teltonika однойменної компанії здатні проводити реєстрацію водіїв та за необхідності – блокувати двигун, моніторити температуру та здійснювати генерацію подій у випадку порушення заданих програмою температурних режимів.

Які функції можна відслідковувати за допомогою бортових терміналів

Використання бортових терміналів GPS-моніторингу від компанії Teltonika дозволяє здійснити заходи щодо оптимізації роботи компанії/підприємства чи його окремих підрозділів задля отримання економічної вигоди (затрати, понесені на придбання та встановлення терміналів, окупляться вже на протязі кількох місяців і в подальшому підприємство буде отримувати прибуток).

Встановлені бортові термінали можуть виконувати функції:

  • акселорометра – приладу, що буде вимірювати показники прискорення чи можливого перевантаження, що можуть виникнути під час випробування чи експлуатації різних транспортних засобів;
  • вимірювання (моніторингу) витрат палива, його можливого зливу та фізичної температури;
  • передачі повідомлень від водія до диспетчера і навпаки (за умови підключення навігатора Garmin) та підрахунку часу, що залишися до кінцевої точки призначення.

Бортові термінали забезпечують відстеження пересування автомобіля під час всього маршруту слідування, визначають час роботи водія, час відпочинку тощо. Термінали можуть містити інтегровані опції на кшталт блокування перевищення швидкості, що забезпечить належну безпеку водія та запобігатиме отриманню ним штрафів. Використання опції іммобілайзера перешкоджатиме можливому викраденню автомобіля.

В чому переваги бортових терміналів Teltonika

Сучасні технологічні та інформаційні системи GPS моніторингу від ТОВ Microtronic займають лідируючі позиції на ринку бортових терміналів, що забезпечують контроль за технологічними процесами. Зазначені прилади є комплексними інструментами, які забезпечують якісний контроль, облік та планування певних виробничих процесів в online режимі.

Використання бортових терміналів дозволяє ефективно обліковувати та контролювати розхід пального, засобів захисту рослин чи насіннєвого матеріалу, передавати інформацію про залишки паливо-мастильних матеріалів в бухгалтерію на кожну звітну дату.