В чому особливості та переваги бункерів навантажувачів зерна

Урожайність зернових визначається не тільки на полі, але й коморі чи інших місцях постійного зберігання. Завдяки бункеру перевантажувачу зерна ANNABURGER HTS.16, конструкція якого повністю співпадає з бункером зернозбирального комбайна, перевезення та доставка вирощеного та зібраного урожаю зернових культур, кукурудзи чи ріпаку здійснюється більш ефективно та у пришвидшеному режимі. Зазвичай бункери облаштовують шинами низького тиску, що дозволяє їхнє пересування по полю навіть в умовах підвищеної вологості. Завдяки використанню спеціальних шнеків бункер перевантажувач зерна має можливість швидкого перевантаження зібраного на полі урожаю у кузов більшого за потужністю зерновоза.

Як правильно обирати модель бункера навантажувача

Використання зернових бункерів дозволяє зменшити кількість комбайнів, задіяних у збиранні зернових до технічних культур, оскільки завдяки бункерам можливе вивантаження зерна з комбайна прямо під час обмолоту зерна. Далі бункер навантажувач доставить зерно до зерновоза, який через відсутність доріг належної якості не може наблизитися до комбайна або перевезе зерно до місця його зберігання – на заасфальтований тік чи до критого складського приміщення.

Обираючи модель бункера перевантажувача потрібно зважати на:

  • параметри об’єму бункерів зернозбиральних комбайнів, які використовуються для обмолоту зернових та технічних культур. Бажано, щоб параметри бункерів у комбайнів та навантажувачів співпадали, тоді бункер навантажувач забиратиме з під комбайна все намолочене зерно;
  • потужність тракторів, які використовуватимуться в господарстві для агрегатування бункерів навантажувачів (чим більший є об’єм бункера навантажувача, який можна замовити та придбати на сайті ag-bag.ua, тим більшою повинна бути потужність трактора);
  • на наявність у комплектації бункера навантажувача тента, який захищатиме зерно, що зберігається в навантажувачі, від атмосферних опадів, пилюки чи сторонніх предметів, які можуть попасти у навантажувач під час транспортування вирощеного урожаю до місць зберігання.

Переваги бункерів перевантажувачів зерна

На сайті ТОВ «АГ-БАГ-Україна» представлено декілька моделей бункерів перевантажувачів зерна з тандемним та тридемним шасі, корисний об’єм яких складає 25, 28, 33 та 36 тон. Для агрегатування з бункером на 25 тон потрібен трактор потужністю 180 к. с., для перевантажувача на 36 тон потужність трактора повинна складати щонайменше 250 к. с..

Окрім пришвидшення процесу збирання зернових культур завдяки шнеку бункер дозволяє вивантажити 15 куб. м зерна вподовж одної хвилини. За потреби в конструкції перевантажувача бути передбачені механічні або електронні моделі ваг.