В чому особливості та переваги використання модульних резервуарів для зберігання КАС

Використання карбамідно-аміачних сумішей (скорочена назва КАС) дозволяє прискорити розвиток та вегетацію різноманітних сільськогосподарських культур, включно з зерновими та бобовими, кукурудзою, соняшником, рапсом, цукровими буряками та картоплею. Для належного догляду за посівами зернових та технічних культур задля підвищення їх урожайності потрібні значні об’єми мінеральних добрив, в тому числі карбамідно-аміачних сумішей, для зберігання яких повинні бути створені належні умови. В компанії «GREEN MODULE» можна замовити модульні склади резервуари для зберігання КАС, монтаж яких не потребує багато часу. За потреби можливе встановлення двох чи більше резервуарів, які можна об’єднати з використанням принципу сполучних судин.

Конструктивні особливості та сфера використання резервуарів для КАС

Конструкція модульних резервуарів для зберігання карбамідно-аміачних сумішей дозволяє їх використання фермерськими господарствами та великими агропідприємствами, організаціями, які займаються оптовою реалізацією мінеральних добрив та терміналами, що здійснюють їх відвантаження у вигляді експортних поставок.

Конструкція типового модуля для зберігання КАС, як інформує сайт https://green-module.com/sfera_zastosuvannya/rezervuari_dlya_zberigannya_kas/, передбачає використання:

  • каркасу, для виготовлення якого використовують гофровану сталь, що слугує гарантією міцності та надійності споруди, яка не піддається в пливу корозійних процесів. Для з’єднання листів гофрованої сталі використовуються болти з показниками міцності у 8.8, товщина листів зазвичай є більшою в порівнянні з резервуарами, що використовуються для зберігання води;
  • міцного металевого даху, виготовленого з використання профнастилу. Завдяки ребрам жорсткості профнастил, який кріпиться до ферм, може витримувати значні навантаження. Задля забезпечення обслуговування резервуарів в конструкції даху обладнують спеціальний люк;
  • спеціальної мембрани, виготовленої з поліпропілену або ПВХ, завдяки якій споруда стає герметичною, а в середину резервуара не проникають часинки пилу та бруду. Поліпропілен є інертним по відношенню до агресивного середовища та не вступає в жодні хімічні реакції.

Периметр резервуарів утепляється з використанням пінополістиролу, товщина якого на стінках складає 50 мм, на даху – 100 мм. Для підтримування потрібної температури в робочому середовищі та перешкоджання його замерзанню з настанням осінньо-зимового періоду, модульні резервуари можуть облаштовуватися електричними нагрівальними ТЕНами, потужність яких в залежності від об’єму рідкого азотного добрива, що зберігається в модулі може складати 4,0-40,0 кВт.

В чому переваги зберігання КАС в модульних резервуарах

Використання модульних резервуарів для зберігання водного розчину з аміачною селітрою та карбамідом (співвідношення 1:1) вкрай вигідне завдяки швидкому монтажу (резервуари можна монтувати на звичайному стрічковому бетонному фундаменті, не застосовуючи для монтажу спеціальну техніку). Перевезення конструкції майбутнього резервуара місткістю в 2000 кубічних метрів у вигляді окремих елементів здійснюється за допомогою однієї вантажної машини.

Модульні ємності для КАС є достатньо стійкими спорудами, які завдяки надійному кріпленню до фундаменту та деякому заглибленню в землі не зміщуються під впливом сильного вітру чи навіть землетрусу. На сьогодні в арсеналі компанії «GREEN MODULE» можна замовити резервуари для зберігання КАС об’ємом від 18 до 4000 кубічних метрів.