В «Енергоатомі» спростували фейк про «позаштатну ситуацію» на Хмельницькій АЕС — Події

В "Енергоатомі" спростували фейк про "позаштатну ситуацію" на Хмельницькій АЕС  - Події

Фото: Вікіпедія

У компанії «Енергоатом» відреагували на фейк про нібито позаштатну ситуацію на Хмельницькій атомній електростанції, що спричинило підвищення радіаційного фону у Хмельницькій та Рівненській областях. У компанії зазначили, що інформація, що поширилася у мережі, не відповідає дійсності. Про це повідомляє пресслужба «Енергоатому».

— АТ НАЕК «Енергоатом» офіційно повідомляє, що вказана інформація не відповідає дійсності. Хмельницька атомна електростанція працює у штатному режимі. Жодних відхилень від нормальної експлуатації атомної станції немає, як і немає жодних «позаштатних ситуацій». Радіаційний стан на станції знаходиться в межах чинних норм, — зазначили у компанії.

В «Енергоатомі» наголосили, що поява подібних повідомлень свідчить про факт використання Росією будь-якого приводу для дестабілізації українського суспільства, дискредитації державних органів влади та послаблення здатності нашої держави до подальшої боротьби. Громадян закликали довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Раніше Генштаб ЗСУ попередив, що Росія готується до проведення на Запорізькій атомній електростанції ще однієї операції під фальшивим прапором. А на початку квітня Росія заявила про атаку українських безпілотників на ЗАЕС. МАГАТЕ також заявило про вибух дрону, але без прив’язки до будь-якої країни. Згодом агентство заявило, що на захопленій росіянами АЕС і поблизу неї впали три безпілотники.
Джерело