В Києві на Хрещатику горів корпус КНУ — Події

В Києві на Хрещатику горів корпус КНУ  - Події

Зранку у вівторок, 11 квітня, загорівся один з корпусів Київського національного університету (КНУ) імені Карпенка-Карого. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив очільник Києва Віталій Кличко.

— Пожежа на Хрещатику. Горить на третьому поверсі чотириповерхового  навчального корпусу Київського національного університету імені Карпенка-Карого. Рятувальники працюють на місці, — наголосив він.

Як повідомили в ДСНС Києва, про пожежу стало відомо о 9:41. На місці події вогнеборці встановили, що сталось загоряння в одному із приміщень на 2-му поверсі 4-поверхової будівлі. О 10:15 займання було ліквідовано на площі 10 кв. м. За попередніми даними, ніхто не постраждав.

КНУ імени Карпенка-Карого — багатопрофільний заклад мистецької освіти, який здійснює підготовку професійних кадрів за спеціальностями «Сценічне мистецтво» та «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». До його складу входять Інститут екранних мистецтв та факультет театрального мистецтва. Історія діяльності університету налічує понад 100 років.

В Києві на Хрещатику горів корпус КНУ  - Події

В Києві на Хрещатику горів корпус КНУ  - Події

Пожежа в КНУ. Фото: facebook.com/DSNSKyiv

Джерело