В Києві вандали розгромили могили Да Вінчі, Джуса, Петриченка — Події

В Києві вандали розгромили могили Да Вінчі, Джуса, Петриченка - Події

Фото: nmmc.mva.gov.ua

У ніч на 20 червня невідомі розгромили в Києві могили загиблих воїнів. Про це у соцмережах повідомила парамедикиня, військовослужбовиця спецпідрозділу ЗСУ «Вовки да Вінчі» Аліна Михайлова.

— На могилах загиблих воїнів — Да Вінчі, Джуса, Петриченка на Аскольдовій могилі — сьогодні вночі потвори зробили розгром.
Сімʼї та друзі це відновлять, — написала Михайлова.

Вона також наголосила, що тим, хто це зробив, «буде дуже погано, бо ми знайдемо кожного» .

Український доброволець, командир 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» ЗСУ Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня 2023 року у віці 27 років в боях за Бахмут. 30 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський надав Дмитру Коцюбайлу звання Героя України та нагородив його у Верховній Раді.

«Джус» загинув під час авіакатастрофи на Житомирщині під час виконання бойового завдання. 25 серпня зіткнулися два навчально-бойові літаки L-39. Крім Пільщикова в авіакатастрофі загинули також пілоти В’ячеслав Мінка та Сергій Проказін.

Павло Петриченко загинув 16 квітня. До війни він був проєктним менеджером і учасником громадських ініціатив,  учасником Євромайдану, активним учасником ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк», організатором акцій на підтримку Сергія Стерненка. Був автором петиції щодо заборони онлайн-казино, яка набула серйозного розголосу. 

5 вересня у Києві невідомі вкрали шеврони, які були залишені на могилі  «Джуса».   7 червня у Вінниці невідомі спочатку вкрали, а потім повернули на могилу загиблого воїна бригади «Азов» Назарія Гринцевича іграшкову собаку, якого хлопцю ще у дитинстві подарувала мама.  
Джерело