В Китаї перевернувся саморобний човен, на якому показували екскурсії, загинули 12 людей — Події

В Китаї перевернувся саморобний човен, на якому показували екскурсії, загинули 12 людей - Події

Фото: CHINA CENTRUAL TELEVISION

В Китаї у селі Таолінькоу округу Лулонг міста Ціньхуандао перевернувся човен, в якому знаходилась 31 людина. Як повідомила Xinhua з посиланням на місцеву владу, човен  був зроблений селянами саморобно і використовувався для показу  визначних пам’яток річки.

Інцидент стався на півночі в суботу. В результаті нього 12 людей загинули, ще 6 деякий час вважались зниклими без вісти та були знайдені. 

За даними поліції, власник і оператор човна взяті під контроль. Розслідування причин аварії триває. 

У листопаді 2023 року перекинувся приватний човен на річці Дніпро між селами Орлик та Придніпрянське Кобеляцької тергромади Полтавщини. В результаті Внаслідок перекидання човна зникли двоє людей. Один з них  самостійно дістався до берега та повідомив про інцидент. Пошуки другого та третього тривали декілька діб.  У вересні невідомі вкрали частину старовинного човна, знайденого рибалками неподалік Чернігова на початку серпня. Науковці його тимчасово законсервували, присипавши піском, проте знайшлися «поціновувачі старовини», які відкопали раритет та відрубали частину його носа.  Орієнтовний час створення цього рибальського човна-довбанки – ХVIII – початок ХХ століття. 
Джерело