В Одесі відкрилася виставка робіт фотохудожника Дениса Кривого, який загинув на війні

В Одеському музеї західного та східного мистецтва 3 лютого відкрилася виставка робіт фотохудожника Дениса Кривого, який загинув у травні минулого року у Бахмуті.

На відкритті виставки побував кореспондент Укрінформу.

Виставка триватиме до 29 лютого, а всі зібрані на ній гроші підуть на придбання дронів для підрозділу ССО, в якому служив Денис.

Виставку «Краса Бузького Гарду» представила дружина загиблого воїна Галина Волгіна. Експозиція налічує 130 робіт, на яких зображена природа нацпарку «Бузький Гард». Також у другій залі музею «бонусом» виставлені 11 робіт фотомайстра, присвячених красі Чорноморського узбережжя.

За словами Галини Волгіної, основна мета виставки — збір коштів з продажу картин та книг зі світлинами Дениса для допомоги підрозділу, в якому служив загиблий воїн. Галина планує презентувати роботи чоловіка по всій Україні, щоб якомога більше людей залучилися до доброї справи та пам’ять про Дениса жила й надалі. Виставку вже показали у Житомирі, Миколаєві та Кропивницькому.

Виставка «Краса Бузького Гарду» / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

«Після загибелі чоловіка я створила благодійний фонд «СЯО» щоб збирати кошти на допомогу підрозділу ССО, де служив Денис. «СЯО» — це позивний мого чоловіка. Основна мета виставки — збір коштів для підрозділу ССО. Усі гроші, які ми отримаємо з продажу книжок та світлин підуть на придбання найнеобхіднішого для захисників — «мавіків». Наразі ми придбали вже три штуки і продовжуємо збирати гроші на наступні. По-друге, показ організовано для того, щоб висвітлити красу природи України, яка не всім відома. Всі звикли, що у нас гарно в Карпатах та на морі, а про існування таких місць мало хто чув», — розказала Галина Волгіна.

Денис Кривий — фотограф-натураліст. Друкувався в National Geographic Ukraine, був переможцем багатьох міжнародних конкурсів, входив у ТОР 100 кращих фотографів світу. Волонтер. Доброволець. Служив у лавах ССО старшим оператором вогнеметником групи.

Як повідомляв Укрінформ, в одеському культурному центрі Union відбулася презентація книги «Записки добровольця» письменника Олександра Закерничного, який загинув під Бахмутом у серпні 2023 року.

Джерело