В Одесі виплатять матеріальну допомогу всім постраждалим від російських ударів 15 березня — Події

В Одесі виплатять матеріальну допомогу всім постраждалим від російських ударів 15 березня - Події

Фото: omr.gov.ua

В Одесі всі, хто постраждав від російських ударів 15 березня, отримають матеріальну допомогу з бюджету міста. Залежно від стану постраждалого, сума становитиме від 50 тис. до 100 тис. гривень. Про це повідомили у мерії міста.

— Витрати на поховання загиблих також візьме він місто. Наразі на місці трагедії продовжують працювати оперативні та міські служби, благодійні організації, волонтери, — розповіла заступник мера міста Світлана Бедрега.

Наразі відомо, що постраждали 52 будинки, обстеження триває. Людям надається вся необхідна допомога в оформленні документів на матеріальну допомогу та компенсацію. Комунальні служби міста продовжують розбір завалів. У роботах беруть участь 34 співробітники, залучено 11 одиниць техніки.

В Одесі виплатять матеріальну допомогу всім постраждалим від російських ударів 15 березня - Події

15 березня РФ атакувала Одесу двома ракетами «Іскандер-М», які потрапили до житлового сектору. Після першого удару на місце події прибули рятувальники та «швидкі», щоб допомогти постраждалим. У цей момент російські загарбники завдали повторного удару, як стверджують фахівці, щоб жертв було набагато більше. Загинули 20 людей, серед яких фельдшер, рятувальник, поліцейські, колишній віце-мер Одеси. Внаслідок ударів загинула 21 особа. Серед них — колишній командир батальйону «Цунамі» Олександр Гостищев, колишній заступник мера Одеси Сергій Тетюхін, а також заступник начальника ГУНП, начальник управління превентивної діяльності в Одеській області Дмитро Абраменко.
Джерело