В Одеському ТЦК прокоментували примусове затримання чоловіка військовими — Події

В Одеському ТЦК прокоментували примусове затримання чоловіка військовими - Події

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування відреагували на інцидент, який описали низка ЗМІ, щодо застосування сили під час затримання військовими чоловіка в Одесі. Бійка місцевого жителя з військовими потрапила на відео, повідомляє Facebook Одеського обласного ТЦК та СП.

— Під час мобілізаційних заходів група сповіщення зупинила громадянина для перевірки документів, що підтверджують особу чи військово-облікових документів, таких як паспорт громадянина України чи військовий квиток. Це стандартна процедура під час мобілізації, передбачена законом, – повідомили у ТЦК.

У військкоматі розповіли, що громадянин відреагував на законну вимогу дуже агресивно: він відмовився пред’явити документи, використав нецензурну лексику та намагався втекти з місця. У зв’язку з цим, щоб запобігти його втечі до прибуття поліції, представники ТЦК вжили заходів щодо його затримання.

Після пред’явлення громадянином документів інцидент було врегульовано: йому видано повістку під особистий підпис, зазначили у відомстві. Однак інцидент потрапив на відео і в мережі спробували представити його як порушення ТЦК, зазначили в центрі.

6 червня у Києві поблизу станції метро «Деміївська» під час перевірки документів сталася бійка між цивільними та військовослужбовцями. У столичному територіальному центрі комплектування розпочато службове розслідування. 4 червня у Херсоні жінка вкусила поліцейського, який хотів перевірити документи її сина.
Джерело