В ОК Південь розповіли про зачистку лівого берега

В ОК Південь розповіли про зачистку лівого берега

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua На лівому березі ведуться бойові дії

Сили оборони намагаються зачистити присутність ворога у 30-кілометровій зоні лівого берега Дніпра, щоб вони мінімізували обстріли правого берега.

Українські захисники у Херсонській області намагаються зачистити присутність окупаційних військ у 30-кілометровій зоні на лівому березі. Про це розповіла керівниця пресцентру ОК Південь Наталія Гуменюк в ефірі 24 каналу.

Вона відзначила, що останнім часом неспокійно в районі Антонівського мосту, Олешок та Голої Пристані Херсонської області. Крім того, на лівому березі Дніпра постійно стаються вибухи. За її словами, зараз там ведуться  бойові дії.

«Це нормальна бойова робота. В 30-кілометровій зоні лівого берега намагаємось зачистити присутність ворога, щоб вони мінімізували обстріли правого берега», — пояснила Гуменюк.

Вона також зазначила, що через новини про присутність ЗСУ на лівому березі Дніпра російські загарбники почали відіграватися на цивільних мешканцях Херсонщини. Обстріли правобережжя із застосуванням керованих авіаційних бомб КАБ-500 почастішали майже вдвічі.

«Якщо раніше КАБів прилітало 2-3, то зараз майже кожного дня 5-6 ракет вони спрямовують на Херсонський та Бериславський райони. Населені пункти цих прибережних районів дуже потерпають від обстрілів», — додала Гуменюк.

За її словами, російські окупанти «відіграються» на Херсонському напрямку, оскільки ворог побоюється просування українських військ. Водночас Сили оборони продовжують контрбатарейну боротьбу — відомо про знищення чотирьох ворожих спостережних пунктів, в яких російські війська планували провести ротацію.

Раніше Гуменюк розповіла про знищення великої кількості ворожої техніки на лівому березі.

Джерело