В окупованому Севастополі світло зникало через підрив електропідстанції, — ЗМІ — Події

В окупованому Севастополі світло зникало через підрив електропідстанції, - ЗМІ - Події

Фото: Зображення Sergey Pinchuk із сайту Pixabay

В окупованому Севастополі частково зникало світло через підрив електропідстанції. Про це повідомило «Суспільне Крим» з посиланням на джерела у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

— Уночі 2 квітня представники української військової розвідки підірвали електропідстанцію. Частина міста залишилася без світла, — пише видання, посилаючись на ГУР МОУ.

Місцеві жителі розповіли, що вранці світло «блимало», а наразі перебоїв з електрикою немає. За даними «Крим.Реалії», вночі без світла залишилася частина Гагарінського району в окупованому Севастополі. Перед цим у районі вулиці Вакуленчука було чути звуки, схожі на вибухи.

Так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв у своєму телеграм-каналі спростував підрив та заявив, що світла не було на декількох вулицях через “коротке замикання” на районній підстанції. Окупаційне «Севастопольенерго» повідомило, що у період з 02:07 до 06:42 сталося “технологічне порушення” в електричних мережах. Було знеструмлено жителів 17 вулиць.

Вранці 2 квітня дрони вперше атакували республіку Татарстан, де Росія налагодила виробництво «Шахедів». Це була операція ГУР. У січні в окупованому Севастополі виникли проблеми з водою, її подавали за графіком.
Джерело