В Росії горить найбільший нафтопереробний завод — Події

В Росії горить найбільший нафтопереробний завод - Події

У ніч на 3 лютого у Волгоградській області Росії сталася пожежа на підприємстві «Лукойл-Волгограднефтепереработка» — найбільшому виробнику нафтопродуктів у південному федеральному окрузі. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Офіційно причини пожежі не вказували, але, за інформацією джерел журналістів, вона почалася через падіння безпілотника.

— О 6.57 міністерство з надзвичайних ситуацій повідомило про локалізацію площею 100 м², а о 7.21 було оголошено ліквідацію відкритого горіння, – йдеться у повідомленнях.

За свідченням місцевих жителів, було два вибухи: перший о 4.23, другий приблизно за пів години. Губернатор Андрій Бочаров пізніше заявив, що у двох районах області відбито атаку безпілотників.

— У підсумку наслідків падіння збитого БПЛА виникло загоряння на Волгоградському НПЗ. Пожежно-рятувальні сили оперативно розпочали роботу – пожежу оперативно локалізовано, відкрите горіння ліквідовано. Жертв немає, – цитує Бочарова Region_34.

Момент атаки безпілотника на нафтопереробний завод Волгоград потрапив на відео. Як стверджує автор, його зняли у селищі Малі Чапурники Свєтлоярського району, за п’ять кілометрів від заводу «Лукойл» у Червоноармійському районі Волгограда, де стався вибух. На кадрах видно, що вибух стався о 04.49 за часом, встановленим на камері.

«Лукойл-Волгограднефтепереработка» — найбільший виробник нафтопродуктів у Південному федеральному окрузі. Потужність заводу становить 14,8 млн тонн. 1 лютого осійські ЗМІ повідомили про нічну атаку дронів. За їх даними, БПЛА були зафіксовані, вперше з повномасштабного вторгнення РФ в Україну, над Нижньогородською областю. 30 січня РФ заявила про збиття та перехоплення 21 БПЛА над окупованим Кримом, Бєлгородською, Брянською, Калузькою та Тульською областями Росії. 

Джерело