В США поліція застрелила учня, який прийшов до середньої школи зі зброєю — Події

В США поліція застрелила учня, який прийшов до середньої школи зі зброєю - Події

Фото: twitter.com

Поліція штату Вісконсін застрелила учня, який, за словами чиновників, прийшов до місцевої середньої школи зі зброєю. Як пише The Guardian, учень так і не зміг ввійти у школу, але як запобіжний захід весь район був закритий пізно вранці середи.

Представники влади заявили, що учень був неповнолітнім, але не надали більше деталей про нього або конкретних даних про тип вогнепальної зброї, яку мав хлопець. Немає також інформації, чи стріляв школяр у поліцейських.

— Такий інцидент – кошмар для  будь-якого батька. Надійшло повідомлення про те, що в школі є зброя, і правоохоронці відреагували. Це за своєю суттю небезпечна ситуація, – повідомив генпрокурор штату Вісконсін Джош Каул на пресконференції

 Середня школа, де сталася стрілянина, в день інциденту не працює. Вона відкрита як центр для персоналу та учнів, щоб отримати ресурси та підтримку. Навчання буде відновлено в п’ятницю.

У грудні 2023 року в російському Брянську учениця 8 класу пронесла зброю до школи та влаштувала стрілянину, вбивши одну людину і ще 5 – поранивши. Після цього дівчина скоїла самогубство.  22 квітня у Харкові чоловік вчинив стрілянину на вулиці. Його оперативно затримали. 
Джерело