В Україні завершується Covid-карантин

В Україні завершується Covid-карантин

За період пандемії уряд відпрацював механізми реагування, що стали в пригоді під час повномасштабної війни фото ілюстративне

Прем’єр подякував медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією коронавірусу

З 1 липня в Україні завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією Covid-19. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час засідання Кабінету міністрів.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Covid-19 став для українців важким випробуванням. Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей», – сказав Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що за період пандемії уряд відпрацював механізми реагування, що стали в пригоді під час повномасштабної війни. Тепер, за його словами, «відповідаємо на нові виклики, озброєні новими методами та підходами».

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Дякую медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією та зробили все, аби мінімізувати її наслідки. Сьогодні наші лікарі та медсестри не менш героїчно допомагають захисникам та цивільним в умовах повномасштабної війни. Знову роблять неймовірну роботу та демонструють надзвичайний героїзм», – додав Шмигаль.

Нагадаємо, 5 травня ВООЗ скасувала надзвичайний стан через Covid-19.

Читайте також: «Кінець» пандемії Covid-19 та вакцинація під час війни. Інтерв’ю з Ігорем Кузиним
Джерело