«Вага стабільна вже 20 років»: Лілія Подкопаєва розповіла, як тримає себе у формі

Олімпійська чемпіонка зізналася, що любить поїсти.

Відома гімнастка Лілія Подкопаєва поділилася секретами своєї дивовижної фігури, яка залишається практично незмінною протягом багатьох років. Вона зізналася, що ретельно стежить за раціоном і завжди носить із собою ваги. Спортсменка любить перекусити, але контролює кількість споживаної їжі, щоб підтримувати форму, інформує Ukr.Media.

Подкопаєва зазначила, що завжди прагне бути в найкращій формі. Вона тренується в спортивному залі 2-3 рази на тиждень.

"У мене є така маленька звичка з 1993 року — я завжди ношу з собою ваги. Мій чоловік сміється над цим. Жарти жартами, але коли ти думаєш, що нічого особливого не з'їв, а потім встаєш на ваги — цифри можуть бути зовсім іншими. Тому я перевіряю свою вагу вранці та ввечері, щоб контролювати ситуацію. Я вже давно знаю, що їм, але іноді все-таки хочеться трохи розслабитися і перекусити зайвою булочкою… Я просто люблю поїсти", — сказала Лілія з посмішкою.

Вона зізналася, що полюбляє смажену картоплю з солоним огірком, куркою і котлетами, а також борщ із чорним хлібом, салом і зеленою цибулею. Але при цьому вона полюбляє і дієтичні салати з рибою, оливковою олією та бальзамічним оцтом.

"Мені зараз 45 років і я розумію, що тіло постійно змінюється, але моя вага стабільна вже 20 років. Якщо я переїла вчора, то сьогодні можу і не їсти нічого. Я дотримуюся принципу — крок вправо, крок вліво. Але я завжди бачу по моїх речах — якщо щось змінюється в талії або плечах, значить, пора зайнятися тренуваннями. А ще мій собака допомагає мені підтримувати форму, а я йому", — поділилася Подкопаєва.

Джерело