Відключення електроенергії: як вплине потепління

Відключення електроенергії: як вплине потепління

Фото: Getty Images Погодні умови незабаром будуть більш сприятливими, температура підвищиться — електроспоживання буде трохи меншим

Підвищення температури зменшить споживання електроенергії, але на відновлення генерацію підуть місяці, наголосили в Укренерго.

Підвищення температури повітря дасть можливість уникати відключень електроенергії вночі та зранку. Проте загалом протягом літа, осені й наступної зими відключення все ще можуть застосовуватися. Про це заявив голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону Єдині новини в неділю ввечері, 19 травня.

«Як ми й оголосили, завтра з 6 вечора до опівночі будуть вірогідно застосовані графіки погодинних вимкнень для промисловості й населення у зв’язку з тим, що в енергосистемі не вистачає потужності для того, щоб покрити вечірній пік споживання», — наголосив посадовець.

Погодні умови незабаром будуть більш сприятливими, температура підвищиться. Відповідно, споживання буде трохи меншим, ніж було минулого тижня.

«Тому ми сподіваємося, що це дасть можливість уникати відключень вночі, як це було подекуди цього тижня, і також в період ранкового максимуму споживання», — зазначив глава правління.

Кудрицький додав, що це може тривати принаймні протягом літа, осені й наступної зими.

«За даних умов світло будуть вимикати, поки не відновиться генерація. Це займе місяці. І це за умови, що не буде нових обстрілів», — підсумував він.

Нагадаємо, міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що українцям cлід економно витрачати електроенергію, адже попереду на країну чекають дуже складні часи.

Світло вимикатимуть по всій країні — Укренерго

Джерело