Війська РФ готують Маріуполь до запеклих боїв — Андрющенко

Війська РФ готують Маріуполь до запеклих боїв - Андрющенко

Фото: Горсовет Мариуполя У Маріуполі військові РФ готуються до оборони

Росіяни продовжують укріплювати мости, Азовсталь, комбінат ім. Ілліча, порт, готуючи місто до оборони та запеклих боїв.

В окупованому Маріуполі російські війська готуються до оборони та нових запеклих боїв. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Росіяни продовжують укріплюватися. Мости. Азовсталь. Ілліча. Порт. Не варто пірнати в самообман і вірити заспокійливим вигаданим новинам про панічні настрої окупантів у Маріуполі. Росіяни готують місто до оборони та запеклих боїв», — зазначив він.

За словами Андрющенка, максимальна мілітаризація міста прямо вказує на те, що жодного «херсонського сценарію» росіяни там не планують.

«Робітники військової комендатури та офіцери гарнізону оборони міста водночас вже шукають в оренду будинки на морі. Цивільні окупанти скуповують розсаду та розбивають городи», — заявив він.

Як зазначив радник мера, росіяни вірять, що у Маріуполі вони «назавжди».

«Тому на нас чекає нова битва за Маріуполь. Однозначно. Але не знецінюйте важку роботу наших Героїв вигаданими «паніками», — додав Андрющенко.

Раніше повідомлялося, що після недавніх вибухів у Маріуполі окупанти почали переміщати системи ППО із Центрального та Приморського районів на Лівобережжя.

У Маріуполі зафіксували рекордне переміщення техніки — мерія

Джерело