Вікторія Бекхем вперше висловилася про зраду чоловіка з помічницею

Вікторія Бекхем про зраду чоловіка: лише переїзд до Лос-Анджелеса нарешті зміг повернути в їхні стосунки мир і колишнє кохання.

Як ви, напевно, знаєте, 4 жовтня на стрімінговому сервісі Netflix вийшла документальна стрічка про одну з найпопулярніших зіркових пар — про Бекхемів. І, звичайно ж, поза увагою не залишилася криза у відносинах подружжя. Що ж розповіла Вікторія Бекхем про зраду чоловіка і як знаменитостям вдалося пройти через цей період?

Вікторія Бекхем про зраду чоловіка

Надворі був 2003 рік. Девід Бекхем перейшов до мадридського «Реалу» і, що цілком очікувано, переїхав до Іспанії. Для зоряного подружжя цей період у житті став справжнім випробуванням. Адже Вікторія вирішила залишитися у Великій Британії, щоб займатися вихованням двох старших синів, інформує Ukr.Media.

«Коли я вперше переїхав до Іспанії, це було важко. Я був частиною клубу та сім'ї протягом усієї своєї кар'єри, з 15 до 27 років. Мене продали відразу. Наступної хвилини я опинився в місті, де всі говорять мовою, якої я не знаю. Що ще важливіше, у мене не було своєї сім'ї. Щоразу, коли ми прокидалися, ми відчували, що було ще дещо… Відчували, що не втрачаємо один одного, а тонемо», — згадав про ті часи Девід.

Єдиною, хто підставив футболістові своє плече, стала помічниця Бекхема Ребекка Лоос. Вона допомагала спортсмену не лише адаптуватися в Іспанії, а й вивчити незнайому мову. І, що цілком очікувано, вони зблизилися. А у ЗМІ тим часом уже починали обговорювати гучний роман Девіда.

«Це був найважчий період. Здавалося, що світ налаштований проти нас. У тому й річ, що ми були один проти одного, якщо бути до кінця чесними. До Мадриду іноді здавалося, що ми проти всіх. Але ми були разом, були пов'язані, були одне в одного. Але коли чоловік жив в Іспанії, у нас ще й не було почуття, що ми є один в одного. І це сумно. Я навіть не можу передати, як це було тяжко. І як це вплинуло на мене», — зізналася Вікторія Бекхем, говорячи про зраду чоловіка.

«Це був кошмар»

Згадуючи ті часи, Девід і сьогодні не розуміє, як їм із дружиною вдалося налагодити стосунки. Адже, бачачи біль Вікторії, футболіст навіть виходив на тренування без особливого бажання. "Було неймовірно важко, але на той час потрібно було боротися за нашу родину", — вважає чоловік. Щоправда, офіційно у своїй зраді він не зізнався і сьогодні, не бажаючи, мабуть, приносити ще більший біль сім'ї.

А тому, щоб подолати всі розбіжності, Вікторія вирішила перебратися до чоловіка до Мадрида. Там зіркове подружжя купило особняк, стали батьками втретє, але обзавестися щастям так і не виходило. Більше того, екс-учасниця «Spice Girls» взагалі називала ці часи «кошмаром». На щастя, у 2007 році Девід підписав контракт із клубом «Лос-Анджелес Гелаксі». Попереду на них чекала Америка та полегшення.

«Я відчула таке полегшення… У Лос-Анджелесі все було набагато простіше. Найлегше знайти будинок. Найлегше знайти школу. Нема мовного бар'єра. Тож для мене всі мої мрії справдилися», — поділилася в документальній стрічці Вікторія. Нещодавно подружжя відзначило 24-ту річницю весілля. І, хто знає, як би склалася їхня доля, не почни вони боротьбу за свої стосунки.

Джерело