Вікторія Бекхем зізналася, чим підкорив її чоловік у першу зустріч

Батьки молодого футболіста були далеко не захоплені стосунками свого хлопчика.

Мало хто знає, чим Девід Бекхем підкорив Вікторію у їхню першу зустріч. Адже зіркова пара встигла відсвяткувати вже свою 24-ту річницю шлюбу. І, що цікаво, незабаром у вас з'явиться можливість відкрити завісу приватного життя футболіста і модельєра. Адже 8 жовтня на Netflix вийде документальна стрічка про сімейство Бекхемів. Але про все послідовно, інформує Ukr.Media.

Чим Девід Бекхем підкорив Вікторію

Як уже було згадано вище, подружжя Бекхемів цього року відзначило вже 24-ті роковини шлюбу. Здавалося б, у їхньому шлюбному житті були як злети, так і падіння. Тим не менш їм вдалося пройти через всі мінливості долі і довести один одному, наскільки сильні їх любов і почуття. Але чим Девід Бекхем підкорив Вікторію?

Відповідь на це питання зберігається у новій документальній стрічці від Netflix, яку глядачі зможуть подивитися вже зовсім скоро. Так, 8 жовтня 2023 року кожен охочий зможе дізнатися, що саме діялося в цій родині за зачиненими дверима, коли довкола відбувався хаос. Але деякі деталі ми можемо розкрити прямо тут і зараз.

Так, наприклад, варто згадати першу зустріч майбутнього подружжя. Сталося це ще 1997 року. На той час Вікторія ходила на футбольні матчі заради того, щоб просто побачити Девіда на полі. І одного дня доля їй усміхнулася. Річ у тім, що майбутній модельєр тоді заглянула в бар після матчу в залі для гравців «Манчестер Юнайтед». І Бекхем просто не міг не привернути її увагу.

"Вона мені просто сподобалася"

«Коли я побачила його в кімнаті для футболістів, решта спортсменів були в барі, а він стояв і розмовляв зі своїми батьками. Я дуже близька до своєї сім'ї. І мені це сподобалося в ньому», — зізналася Вікторія. Іронічно, але сам Девід, згадуючи їхню першу зустріч, поділився, що дівчина просто сподобалася йому.

Проте ніхто не спростує той факт, що це було кохання з першого погляду. Більше того, вже через два роки молоді кохані одружилися в замку біля Дубліна. Сьогодні вони виховують чотирьох дітей. От тільки цього могло так і не статися. Батьки футболіста були дуже проти стосунків із Вікторією.

«Ми непокоїлися, що він втратить усе, над чим працював. Футбол завжди був для Девіда на першому місці, а потім це раптом змінилося», — згадала ті часи мати спортсмена. На щастя, кохані не лише узаконили свої почуття, а й перетворили свій шлюб на бренд. Адже незабаром їм вдалося отримати вигідні контракти як з дизайнерами одягу, так і з фахівцями зі здоров'я та фітнесу.

Джерело