Виноробня Князя Трубецького на Херсонщині змінює назву після деокупації — Події

Виноробня Князя Трубецького на Херсонщині змінює назву після деокупації - Події

Фото: techdrinks.info

Виноробня «Князя Трубецького», розташована в Херсонській області, після деокупації регіону від російських загарбників вирішила відмовитися від імені російського дворянина у своїй назві. Про це пише профільне видання «Напої». Технології та Інновації.

Виноробню вирішили перейменувати на Stoic Winery. Цією назвою у компанії хочуть віддати належну повагу філософії стоїцизму і показати, що жодні випробування не зможуть зупинити виробників у бажанні робити найкраще вино.

— Ми поважаємо історію та діяльність нашого засновника, російського князя Трубецького, але вважаємо, що наша ідентичність та майбутнє не повинні бути пов’язані з російським князем. Перейменування є першим кроком до мети та нової історії. Ми сповнені ентузіазму та енергії, щоб забезпечити відновлення та подальший розвиток Stoic Winery. Наше стратегічне завдання – відновити виробництво високоякісних вин у історичному шато з урахуванням усіх сучасних надбань світового виноробства. Першочергове завдання, звичайно, – відновити виробництво та продаж вин. Це дуже важливий чинник для відновлення, – розповідають у компанії.

Виноробня на Херсонщині потрапила під окупацію на самому початку російського вторгнення. Її звільнили у листопаді 2022 року, коли росіян повністю витіснили з правого берега Дніпра.

Джерело