Влада запропонувала дівчинці, яка постраждала від зґвалтування, іншу школу Закарпаття — Події

Влада запропонувала дівчинці, яка постраждала від зґвалтування, іншу школу Закарпаття - Події

Фото: скрин видео

Влада Закарпатської області готова навчати дівчинку, яка постраждала від групового зґвалтування однолітків, в іншій школі регіону. Про це 27 березня заявив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

— Закарпатська обласна рада готова надати можливість навчатися дівчинці в одному із комунальних закладів краю, де вона буде забезпечена проживанням, харчуванням і належними умовами. Вже ведемо про це перемовини з її батьком, — розповів він на своїй сторінці у фейсбуці.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита написав, що родині буде запропоновано перелік закладів, він вже сформований, а остаточне рішення — за батьками. Микита зазначив, що з моменту вчинення злочину фігуранти справи перебували під домашнім арештом. Після вироку суду вони навчаються дистанційно.

25 березня телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, що трьом неповнолітнім мешканцям села Верхні Ворота суддя дала умовний термін за згвалтування 14-річної дівчинки у серпні 2021 року. Вони записали відео, яке потім побачили в школі. Прокуратура оскаржуватиме вирок. Після розголосу дівчинці знайшли кваліфікованих психологів та адвокатів.

Джерело