Власники автомобілів страшні люди — найдивніші історії розказані автомобільними механіками

Принаймні з оповідань автослюсарів складається саме така картина.

Дохлий щур у системі вентиляції? Живі миші, змії, отруйні павуки? Цим сервісменом не здивуєш. Так само як і грошима, револьверами, засунутими між спинкою та подушкою заднього сидіння. Тому, потрапивши на вечірку американських ветеранів авторемонту, ми відібрали лише по-справжньому дивні, смішні та огидні історії, інформує Ukr.Media.

Білл Берд, автомеханік, Денвер

Якось шеф попросив мене подивитися на фургон однієї пенсіонерки, Ford F-250. Вона скаржилася, що грубка погано працює. Я відчинив двері біля машини і виявив, що весь салон, крім місця водія, завалений використаними паперовими серветками. Ось просто під дах. І попереду — вище панелі приладів. Коли все це вигребли, виявилося, що з опалювальною системою все гаразд.

Брайан Такер, автомеханік

Якось нам привезли лагодити Chevrolet Cavalier, у нього заїдав електропривод сидіння водія. Справа була о 11 годині ранку, я взявся за роботу і відразу виявив, що сидінню заважає рухатися 20-сантиметровий фалоімітатор. Я вдягнув рукавички, витяг цю штуку, заради сміху прикріпив її на кришку багажника. Вона яскрава така була, жовто-зелена. Потім пішов на ланч, дорогою закинувши майстру замовлення наряд.

А той одразу зателефонував до господині машини, і вона через 10 хвилин (поки я їв свій ланч) приїхала її забирати. Це була мініатюрна блондинка років двадцяти, причому разом із літнім татом. Кажуть, вона спалахнула до коріння волосся, запхнула татуся який нічого не розумів в машину і стартувала з пробуксовкою. Щоправда, вони відразу повернулися, щоб заплатити. Але більше на нашому сервісі я цієї дівчини не зустрічав.

Джон Берд, автовласник

Хоч я й не механік, але в мене також незвичайна історія. Помітив я, що капот мого автомобіля стає дедалі важчим. Такого ж не може бути, правда? У результаті я не надавав цьому великого значення. Але одного разу на ходу у салоні з'явився сильний запах м'ясного пирога. Я подався на сервіс, і майстер не без зусиль підняв капот і поставив його на упор. Тут шумоізоляція з боку капота відвалилася і звідти висипалася ціла гора собачого корму. Частина потрапила на гарячий мотор і почала диміти.

— Дайте вгадаю, — сказав механік. — У вас є собака, а корм ви тримаєте в гаражі? І корм цей останнім часом став закінчуватись швидше? Вся справа у білках. Вони крадуть корм та ховають його за оббивкою капота. Справа закрита! Вам не потрібний я, вам потрібно купити пару пасток для гризунів.

Джим Рідер, колишній водій евакуатора, Каліфорнія

Якось я доставив до нас на сервіс машину, яка не заводилася. Насамперед перевірили акумулятор, він був у порядку. Реле стартера теж клацало. Перевірили рівень мастила, але щуп був сухий. Відкрутили зливну пробку піддону картера, а звідти нічого не витікає. Сунули туди викрутку, а вона не входить — там щось тверде. Запитуємо, коли останній раз мастило міняли? А власник і не знає, що його міняти треба. Батько подарував йому нову тачку у старших класах, а на момент візиту до нас хлопець уже закінчував коледж. Машина з нуля пройшла 112 000 км без заміни та додавання мастила.

Бред Кампкін, Канада

У моєї знайомої двоє дітей, а водить вона мінівен. На початку зими виявилося, що грубка погано працює. Вона звернулася до місцевого дилера, і той сказав, що діагностика та ремонт коштуватимуть 1700 доларів. У результаті ми знайшли їй нормального майстра, і той зміг усе відремонтувати. Буквально за 70 доларів. Він просто дістав із повітроводів купу паперу, яку туди напхали діти, і все запрацювало.

Кріс Коулман, автомеханік, Каліфорнія

На початку своєї кар'єри я ремонтував BMW Z4 і виявив під капотом трубку, прокладену вздовж двигуна і виведену до щитка моторного відсіку. Деталь була явно заводська, але її призначення я не міг зрозуміти, хоч убий. Запитав у досвідченіших товаришів, і вони пояснили, що до чого. Виявилося, що ця штука повинна збирати, посилювати та передавати звук працюючого двигуна в салон. Щоб водій міг його краще чути!

Джерело