Власники електрокарів Tesla зможуть дистанційно спостерігати за своїм авто

Корисна функція безпеки.

Компанія Tesla планує випустити велике оновлення програмного забезпечення для своїх електричних автомобілів. Апдейт внесе вельми корисну функцію, націлену на забезпечення безпеки, інформує Ukr.Media.

Tesla реалізує можливість дистанційного підключення до камер системи автопілотування для перегляду відеоряду в режимі реального часу. Спостерігати за тим, що відбувається навколо свого автомобіля, власники зможуть через мобільний додаток.

Камери електрокара будуть генерувати потік даних об'ємом близько 30 Мбайт у хвилину. Так що для виконання віддаленого спостереження цілком вистачить пропускної здатності стільникового підключення 4G / LTE, не кажучи вже про 5g.

Цілком імовірно, нова система буде працювати у зв'язці з іншими бортовими датчиками автомобіля. Скажімо, при спрацьовуванні будь-якого сенсора власник отримає повідомлення на свій телефон, після чого зможе в реальному часі оцінити обстановку біля машини через камери автопілота.

Охоронні функції за камерами електромобіля закріплені вже давно — власникам доступний режим сторожа Sentry Mode. Він забезпечує запис відеоряду з бортових камер у разі, якщо хто-небудь знаходиться занадто близько до транспортного засобу або намагається завдати машині шкоди.

Джерело