Внаслідок обстрілу Харкова та Одеси загинули п’ять собак та їх власники — Події

Внаслідок обстрілу Харкова та Одеси загинули п'ять собак та їх власники - Події

Фото: facebook.com/ukrainiankennelunionofficial

Через ракетні атаки РФ атак по Харкову та Одесі загинули п’ять собак. Про це повідомили у КСУ та UAnimals. Їх витягли з-під завалів разом із господарями.

— У Харкові було вилучено з-під уламків зруйнованого будинку тіла членів СКУ Юлі Брейніної та Валерія Конченкова та їхніх такс, які загинули разом зі своїми господарями, — розповіли у КСУ.

Також у Харкові разом зі своєю господаркою загинуло щеня породи акіта, якого вона нещодавно взяла з київського розплідника MendelRed. Хлопець загиблої дівчини перебуває у лікарні у критичному стані.

В Одесі в ніч на 25 січня в результаті ракетного обстрілу загинули два собаки породи Міттельшнауцер. У господині собак Наталії Данилової було чотири собаки. Одну з них вдалося знайти живою після обстрілу, пошуки ще однієї продовжуються.

25 січня в Харкові оголошено днем ​​жалоби за загиблими внаслідок ракетного обстрілу 23 січня. 23 січня росіяни влаштували ракетний обстріл Харкова, внаслідок чого загинули десять людей. Під час обстрілу Харкова російська ракета потрапила поблизу розплідника лабрадорів. Ніхто з людей та тварин не постраждав. Пошукову операцію було завершено лише ввечері 24 січня.

 

Джерело