Вночі Ізраїль атакував ХАМАС у Лівані — Події

Вночі Ізраїль атакував ХАМАС у Лівані - Події

Фото: AZIZ TAHER/REUTERS

У ніч на 7 квітня Армія оборони Ізраїлю, відповідаючи на ракетні удари з сектору Гази, здійснила атаку на об’єкти терористичної організації «ХАМАС» на півдні Лівану. Про це йде мова у Телеграм-повідомленні пресслужби ЦАХАЛу у .

— Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по об’єктах терористичної організації «ХАМАС» на півдні Лівану, в тому числі по об’єктах терористичної інфраструктури, —  наголосили в ЦАХАЛ.

Раніше  Ізраїль повідомив про ракетний обстріл з Лівану, під час якого було випущено 34 ракети, 25 з яких були знищені системами ППО. Військова влада Ізраїлю звинуватила у цих нападах терористичну організацію «ХАМАС». 

Попередньою акцією армії Ізраїлю були удари по тунелях терористів та виробництвах зброї у секторі Гази.

Останній раз обстріли такої сили з Лівану було зафіксовано в серпні 2021 року, коли терористичні угруповання випустили понад 20 ракет. Та ще більш масштабні ракетні обстріли з Лівану відбулися в 2006 році в ході конфлікту між країнами. За той період Ізраїль зазнав значних втрат, а Ліван був досить серйозно пошкоджений військовими діями. Тому останні обстріли з боку Лівану стали досить звичним явищем для жителів прикордонних районів Ізраїлю, але наразі вони не є причиною для ескалації конфлікту між країнами.

Джерело