Водій квапив стареньку на пішохідному переході, але вона знайшла геніальний спосіб провчити його за хамство

Це необхідно бачити — блискуча ідея помсти.

З людьми старшого віку завжди необхідно бути ввічливими. Цьому ми вчимо своїх дітей, оскільки й нам ще з ранніх років прищеплювали повагу до літніх. Але не кожен дорослий пам'ятає про це, особливо в моменти поспіху, інформує Ukr.Media.

Автор одного знятого більше 10 років тому відео, ймовірно, не міг припустити, що воно набере понад 5 млн переглядів на YouTube і не втратить своєї актуальності. На перших кадрах ми бачимо молодих людей, які відточують свою майстерність в скейтбордингу.

Раптово їх увагу привернув вереск автомобільних шин: водій різко загальмував перед літньою леді, що завмерла на початку пішохідного переходу.

Молодий чоловік, що знаходиться за кермом, став сигналити жінці: вона, стрепенувшись, неквапливо продовжила свій шлях.

Ймовірно, водій розкішного авто сильно поспішав, оскільки продовжував тиснути на клаксон, підганяючи бабусю. Зростаюче роздратування, здавалося, повністю придушило його хороші манери, і це було даремно. Літня леді не стала кричати та скандалити, як це зробив би, кожен другий на її місці. Проте грубість не залишилась безкарною. Жінка вдарила по авто сумкою.

Здавалося б, скільки сили може бути в руках поважної дами? Відповідь здивувала б багатьох: рівно стільки, щоб активувати систему безпеки: водій виявився притиснутий до сидіння через подушку безпеки яка раптово розкрилася.

Найцікавіше в цій історії те, що старенька незворушно і неквапливо продовжила свій шлях. Однак це необхідно бачити: блискуча ідея миттєвої помсти!

Популярність цього відео така висока, попри не дуже хорошу якість запису, не лише тому, що воно смішне або кумедне. Кожен з нас повинен пам'ятати про повагу до людей похилого віку, їх почуття і можливості. Нам здається, що водій кабріолета заслужено отримав відсіч від літньої леді.

Джерело