Водія так сильно розсмішила записка хлопця який ударив його машину, що він навіть не зміг на нього розсердитися

Краще будь-яких грошей.

Що може бути гірше, ніж повернутися до свого автомобіля і виявити, що хтось вдарив твою машину, інформує Ukr.Media.

20-річний Томас Каллоу з США, повернувся до свого автомобіля і виявив на ньому не тільки свіжі подряпини, але і записку на лобовому склі. З самого початку хлопець взагалі подумав, що це не записка, а штраф, залишений офіцером, але, на щастя для нього це виявилася саме записка. Записка мала смішний і безглуздий зміст.

"Йо, я вдарив твою машину. Я залишаю цю записку, тому що якісь люди на мене дивляться… Вони продовжують дивитися.. Ок, я молодець. Моя вина нігер. Мир тобі".

Як на цю записку відреагував Томас:

"Я не став сходити з розуму, тому що у мене дуже стара машина. Я думаю, що все це здорово. Той, хто написав цю записку, повеселив величезну кількість людей", — написав Томас.

Таким чином неакуратний водій з гумором не просто розсмішив Томаса, а надав йому реальну послугу. Річ у тім, що після публікації фотографій в Twitter ця історія набула вірусний статус, а сам Томас раптово знайшов несподівану популярність, завдяки якій за словами самого хлопця, йому вдалося отримати десятки телефонних номерів дівчат, охочих з ним познайомитися.

Звичайно, хто не захоче зустрічатися з хлопцем, чий автомобіль подряпали, а він розповів про це у своєму блозі.

Джерело