У Чернівцях напали на представника ТЦК, він ударив кривдника у відповідь — Події

У Чернівцях напали на представника ТЦК, він ударив кривдника у відповідь - Події

У Чернівцях у суботу, 1 червня, стався черговий напад на співробітника ТЦК. Громадянин напав на військового з кулаками, а той відповів на агресію. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького обласного ТЦК та СП.

– Тривають випадки агресивної поведінки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку щодо військовослужбовців, – повідомляють у ТЦК. — Черговий конфлікт виник у Чернівцях, 1 червня, під час якого військовозобов’язаний здійснив напад і вдарив представника ТЦК та СП, чим спровокував удар у відповідь. Крім того, нападник ображав честь та гідність військовослужбовця, висловлюючи погрози у його бік.

На місце події прибули правоохоронці, додали до ТЦК. За інцидентом продовжується перевірка з метою з’ясування всіх обставин. За її результатами будуть вжиті всі необхідні організаційні та правові заходи.

31 травня у селі Черепківці Чернівецької області чоловік напав на співробітників Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, внаслідок чого постраждав один військовослужбовець. 22 травня у Харкові відбулася сутичка між співробітниками ТЦК із цивільними. У мережі оприлюднили відео побиття чоловіка людьми у формі. Інцидент стався у присутності поліцейського. На кадрах відео видно, як один із працівників ТЦК б’є чоловіка і ображає жінку нецензурними словами.
Джерело