У Держдепі зробили заяву щодо причин смерті свого аташе у Києві — Події

У Держдепі зробили заяву щодо причин смерті свого аташе у Києві - Події

Фото: REUTERS

Працівник посольства США, що помер в українській столиці, перебував у підпорядкуванні глави місії в посольстві в Києві. Відповідну заяву під час брифінгу зробив речник Держдепу США Меттью Міллер.

— Ми можемо підтвердити смерть державного службовця США під керівництвом керівника місії в Посольстві в Києві. Державний департамент висловлює глибокі співчуття родині та близьким нашого колеги. Наскільки ми розуміємо, він помер із природних причин, і немає жодних ознак злочину, – зазначив Міллер.

Інших подробиць події він не надав.

Вдень 26 червня низка ЗМІ написала, що в київському готелі Hilton в одному з номерів було виявлено тіло аташе посольства США в Україні. Чоловік приїхав до України 15 червня. Ввечері посольство США підтвердило інформацію. 25 червня у селі Софіївська Борщагівка у передмісті Києва у квартирі вибухнув генератор. Генератори жителі України використовують через стабілізаційні відключення світла. У селі Софіївська Борщагівка у передмісті Києва у квартирі вибухнув генератор. Генератори жителі України використовують через стабілізаційні відключення світла.

 

Джерело