У Дніпропетровській області чоловік з ножем напав на співробітника ТЦК та поранив його — Події

У Дніпропетровській області чоловік з ножем напав на співробітника ТЦК та поранив його - Події

Фото: varta1.com.ua

У Дніпропетровській області озброєний чоловік напав на співробітника ТЦК. Військовослужбовець у результаті отримав поранення. Про це повідомляє Telegram-канал Сухопутних військ ЗС України.

— У місті Синельниковому під час проведення військовослужбовцями ТЦК заходів щодо оповіщення військовозобов’язаних громадянський громадянин вчинив збройний напад на сержанта Збройних сил України. Внаслідок нападу військовослужбовець РТЦК та СП отримав ножове поранення руки. Правоохоронні органи було оперативно поінформовано. Наразі співробітники Національної поліції затримали нападника, — розповіли військові.

Потерпілому надали всю необхідну медичну допомогу. Через інцидент відкрито кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань, а також за фактом замаху на вбивство.

З 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. В Україні запустили мобільний додаток Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. У ньому можна поновити облікові дані ТЦК. 17 травня Кабінет Міністрів затвердив нову форму військово-облікового документа. Водночас військово-облікові документи, оформлені до 16 травня, вважаються дійсними до видачі документа нового зразка.
Джерело