У Донецьку заявили про 27 жертв удару по ринку і оголосили траур — Події

У Донецьку заявили про 27 жертв удару по ринку і оголосили траур - Події

Фото: REUTERS/Alexander Ermochenko

Кількість жертв удару по ринку в окупованому Донецьку зросла до 27, у так званій «ДНР» оголосили жалобу. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив так званий “глава республіки” Денис Пушилін.

Пушилін заявив, що, «в результаті артилерійського вогню з боку ВФУ» по мікрорайону Текстильник загинули 27 людей, ще 25 отримали поранення різного ступеня тяжкості, серед них два підлітки. Понеділок, 22 січня, у так званій «ДНР» оголошено днем ​​жалоби.

Так званий «мер» Донецька Олексій Кулемзін та так званий «голова ДНР» Денис Пушилін вранці в неділю повідомили про удар по ринку у мікрорайоні Текстильник у Кіровському районі. Спочатку окупаційна “влада” повідомила про 13 жертв, потім про 25.

За даними ЗМІ, це найбільше жертв в окупованому Донецьку з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 14 березня 2022 року в Донецьку, за даними окупаційної “влади”, загинула 21 особа.

У вересні в Донецьку пролунали вибухи біля «адміністрації» Пушиліна — так званого голови «ДНР». У грудні 2023 року нафтобаза в Донецьку опинилася під ударом, виникла масштабна пожежа.
Джерело