У Харкові завершили пошукові роботи на місці удару по гіпермаркету — ідентифіковано 19 тіл — Події

У Харкові завершили пошукові роботи на місці удару по гіпермаркету - ідентифіковано 19 тіл  - Події

Фото: т.ме/синєгубов

У Харкові завершили пошукові роботи на місці удару російських військ по гіпермаркету «Епіцентр». Ідентифіковано всі 19 тіл загиблих, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

— Поліція ідентифікувала усі 19 тіл загиблих внаслідок російських авіаударів, завданих російськими військовими у суботу, 25 травня. Це було непросто. Загиблих за допомогою спецтехніки цілодобово шукали у попелі, оперативно ідентифікували за допомогою ДНК-лабораторії. Криміналісти провели понад 100 досліджень. До поліції звернулися 16 родичів зниклих безвісти, які надали біологічні зразки для експертиз. Також ми залучили кінологів – службовий пес виявив одне тіло та один фрагмент, — розповів Клименко.

Міністр нагадав, що внаслідок ударів по звичайному гіпермаркету Харкова загинуло 12 чоловіків та 7 жінок. Серед жертв – 17-річний хлопець і 12-річна дівчинка. Ще 54 особи отримали поранення.

25 травня Росія вдарила по гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові двома авіаційними бомбами. Пожежа тривала 16 годин. На момент авіаудару в будівлі перебувало близько двохсот людей. Вранці 29 травня стало відомо, що кількість жертв удару збільшилася до 19. У лікарні помер 40-річний чоловік, який був поранений внаслідок удару по ТЦ, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Джерело