У Харкові завершили пошукові роботи на місці удару по п’ятиповерховому будинку — Події

У Харкові завершили пошукові роботи на місці удару по п'ятиповерховому будинку - Події

Фото: t.me/ihor_terekhov

У Харкові завершили пошукову операцію на місці удару по багатоповерхівці в Новобаварському районі, який стався в ніч проти 31 травня. Місцева влада також уточнила кількість загиблих — 8 жертв, ще одна людина загинула на підприємстві. Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов.

— Завершено рятувально-розшукову операцію у Новобаварському районі. Сьогодні під завалами рятувальники виявили фрагменти ще одного тіла. Усього загиблих під час того терористичного обстрілу житлового будинку вісім. Ще 26 постраждали, – розповів Терехов.

У той же час, голова ОВА Синегубов уточнив, що окремі фрагменти восьмої жертви російського удару відправили на ДНК-експертизу, щоб ідентифікувати цю загиблу людину.

У ніч проти 31 травня російська армія ракетами С-300 атакувала Харків з території Білгородської області. Під ударом опинилася п’ятиповерхівка у Новобаварському районі міста, а також підприємство. Внаслідок обстрілу підприємства також загинула одна людина. Вдень 1 червня Синегубов повідомив про 9 загиблих внаслідок ворожого обстрілу Новобаварського району Харкова. Серед них три жінки 39, 68 та 86 років та четверо чоловіків віком 52, 64, 41 та 28 років. Сьогодні вдень рятувальники виявили тіла ще двох жертв. Їхні дані встановлюються
Джерело