У Хмельницькому протестувальники штурмують храм через відео з побиттям військового — Події

У Хмельницькому протестувальники штурмують храм через відео з побиттям військового - Події

Після побиття священиком військовослужбовця мешканці Хмельницького вийшли на протест. Мітингувальники почали штурмувати будівлю храму, де стався інцидент.

– У Хмельницькому люди намагаються зайти до церкви після побиття військового місцевими попами УПЦ МП, – йдеться у повідомленнях місцевих телеграм-каналів.

У мережі вже публікують відео з місця події. На них видно, як десятки людей намагаються увійти до будівлі храму та вигукують «Ганьба!». В результаті між протестувальниками та представниками церкви почалися сутички.

Йдеться про інцидент, який стався 2 квітня у Свято-Покровському Кафедральному соборі УПЦ (МП) на Володимирській вулиці у млиницькому. Там священик та представники храму побили 26-річного військовослужбовця. Правоохоронці порушили кримінальну справу проти служителя храму за ч.2 статті 296 Кримінального кодексу «Хуліганство».

Після того, що сталося, мер міста Олександр Симчишин закликав Раду заборонити в Україні УПЦ. Також градоначальник заявив, що на найближчій сесії Хмельницька міська рада позбавить усіх приміщень представників УПЦ.

Джерело