У І кварталі сума реалізації на аукціонах активів банків, що ліквідуються, перевищила ₴700 мільйонів

У І кварталі 2024 року сума успішних торгів з продажу активів банків, що ліквідуються, становила 703 млн гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"Протягом січня-березня 2024 року у системі Prozorro.Продажі було оголошено 1 453 аукціонів з реалізації активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Результативними стали 95 аукціонів, за результатами яких сума реалізації активів склала 703 млн грн", — йдеться в повідомленні.

Із зазначеної суми, зокрема, 213,2 млн грн – ціна реалізації активів АТ «Дельта Банк», 197,3 млн грн – ціна реалізації активів АТ «МР Банк», понад 196,6 – ПАТ «Промінвестбанк», майже 50,3 млн грн – АТ «Мегабанк» та 23,8 млн грн – АТ «Айбокс Банк».

«Фонд продовжує належно виконувати покладені на нього законодавством повноваження із реалізації активів банків, що ліквідуються. За перший квартал цього року на аукціонах у системі Prozorro.Продажі ми реалізували активи на понад 700 млн грн. Ці кошти спрямовуватимуться на розрахунки з кредиторами банків, що ліквідуються Фондом. Більша частина реалізованих активів належить банкам, ліквідація яких розпочалася вже під час повномасштабного військового вторгнення росії на територію України», – відзначив директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду Олександр Кульчицький.

Як повідомлялось, у березні 2024 року сума успішних торгів із продажу активів банків, що ліквідуються, становила 396,1 млн гривень.

Фото: Shutterstock

Джерело