У Києві директор підприємства поставив ЗСУ неякісний одяг на 25 млн

У Києві директор підприємства поставив ЗСУ неякісний одяг на 25 млн

Директору підприємства повідомили про підозру

Директору підприємства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Директору приватного підприємства, який поставив Збройним силам України неякісний одяг на 25 мільйонів гривень, оголосили підозру. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в четвер, 25 січня.   За даними слідства, наприкінці 2022 року підозрюваний уклав договір з однією з військових частин у Києві на поставку зимового форменого одягу для захисників України. Грошові кошти для забезпечення одягом підрозділів ЗСУ було виділено на підставі рішень КМВА з бюджету місцевої адміністрації.   Встановлено, що поставлений одяг неякісний, не відповідає затвердженим технічним умовам та не може використовуватись за цільовим призначенням у ЗСУ.   Внаслідок протиправних дій підозрюваного державі заподіяно понад 25 мільйонів гривень збитків. 

Директору підприємства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Йому обрано запобіжний захід.

У Києві директор підприємства поставив ЗСУ неякісний одяг на 25 млн

У Києві директор підприємства поставив ЗСУ неякісний одяг. Фото: ОГП

Нагадаємо, раніше представники Міноборони влаштували раптову перевірку продуктових складів для ЗСУ. Приводом стали скарги військових. Також була здійснена перевірка складу медичного майна й оцінено стан та наявність аптечок і наплічників бойового медика.

Джерело