У Києві окріп затопив проїжджу частину — Події

У Києві окріп затопив проїжджу частину - Події

Фото: t.me/news_5ua

У Києві поблизу станції метро «Дружби народів» сталась аварія на теплотрасі — окріп затопив проїжджу частину. Про це вранці у понеділок, 10 квітня, повідомили патрульна поліція столиці та КМДА. На бульварі Миколи Міхновського (Дружби народів) та вулиці Підвисоцького рух ускладнений, об’їзд здійснюється через вулицю Товарну.

— Ускладнений рух на бульварі Дружби Народів та вулиці Підвисоцького. Попередньо, на вулиці Підвисоцького сталась аварія на трубопроводі. Об’їзд здійснюється через вулицю Товарну. Зважайте на це під час планування маршруту руху, — йдеться у телеграм-каналі поліції.

За даними київських телеграм-каналів, затор утворився в бік «Либідської». Через пар видимість на дорозі знизилася.

У КМДА пояснили, що о 08:40 на бульварі Миколи Міхновського, 24/2, сталося “експлуатаційне пошкодження магістрального трубопроводу з витоком теплоносія назовні”. Пошкоджений трубопровід діаметром 700 мм був введений в експлуатацію в 1961 році. Гаряча вода потрапила на проїжджу частину. Київтеплоенерго локалізувало пошкодження тепломережі, завершити ремонтні роботи планують впродовж доби. Мешканці району залишилися без гарячої води.

Джерело