У КМДА та «Київавтодорі» проводять обшуки у справі про обвал Дегтярівського мосту — Події

У КМДА та "Київавтодорі" проводять обшуки у справі про обвал Дегтярівського мосту - Події

Фото: t.me/kyiv_pro_office

Правоохоронці проводять обшуки у департаменті КМДА, «Київавтодорі» та в офісах підрядників у рамках розслідування обвалу Дегтярівського мосту. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

— Київська міська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом присвоєння бюджетних коштів посадовими особами департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КК «Київавтодор» та низкою суб’єктів господарювання при реконструкції шляхопроводу по вул. Дегтярівській та вул. Довженка, — пише пресслужба. — У рамках провадження проводять одночасні обшуки за 8 адресами – за місцем розташування департаменту, у комунальній корпорації, а також в офісах
підрядних організацій

30 вересня у Києві на вул. Олександра Довженка під час робіт з реконструкції Дегтярівського шляхопроводу під час монтажу стався обвал мостових балок та падіння їх на проїжджу частину. Жертв і постраждалих не було. За фактом обвалення конструкцій розпочато кримінальне провадження за ст. 272 Кримінального кодексу України.

Як зазначили у КМДА, відповідальність за роботи на об’єкті несе безпосередньо підрядник. Реконструкція Дегтярівського шляхопроводу розпочалася у червні. Очікувалося, що роботи завершать до 30 листопада. Загалом на ремонт влада виділила близько 1 млрд гривень.

Джерело