У Криму транслювали звернення Зеленського

У Криму транслювали звернення Зеленського

Фото: Суспільне Крим В окупованому Криму по всіх каналах IPTV показали звернення президента України Володимира Зеленського

Трансляція зі зверненням українського президента стала можлива після зламу кримських інтернет-провайдерів.

В тимчасово окупованому росіянами Криму по телевізору транслювали звернення президента України Володимира Зеленського. Про це у середу, 29 листопада повідомляє Кримський вітер. 

«На ІPTV на всіх російських каналах транслювали ролики зі зверненнями Залужного, Зеленського та Буданова. Помітили орієнтовно о 21.30 (20.30 за київським часом). Зараз просто чорний екран усюди», — зазначив співбесідник журналістів.

Звернення українського лідера доповнювали також кадри ударів ЗСУ по позиціях російських окупантів та по російських суднах у Чорному морі.    

Так званий радник гауляйтера окупованого Криму Олег Крючков пізніше повідомив про злам низки місцевих інтернет-провайдерів.

«Технічні служби працюють. Найближчим часом усі проблеми будуть усунені», — пояснив він.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело у спецслужбах, ця трансляція була результатом нової спецоперації Головного управління розвідки Міноборони України.

Звернення українського президента показали більш ніж на 20 каналах окупантів.

Українська хакерська група Black Jack та кіберфахівці СБУ зламали сайт міністерства праці та соціального захисту Росії. 

Нагадаємо, українські хакери у співпраці з хакерами NLB зламали клієнтську базу одного з найбільших у Росії банків Альфа-банку.

Хакери зламали сайт оператора російської платіжної системи Мир — соцмережі

Джерело