У Криму заявили про ракетну атаку, є пожежа в районі аеродрома Бельбек — Події

У Криму заявили про ракетну атаку, є пожежа в районі аеродрома Бельбек  - Події

Фото: t.me/astrapress

В ніч на 15 травня оголошувалась повітряна тривога в тимчасово окупованому Криму. Росіяни перекривали Кримський міст, у напівострові працювала протиповітряна оборона і було чутно вибухи. Про це писали так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв та телеграм-канал ASTRA.

Развожаєв традиційно заявив про успішну роботу ППО, які нібито «відбили масовану атаку на Севастополь». За його словами, ППО збила кілька ракет над акваторією та в районі аеродрому «Бельбек».

Тим часом  ASTRA з посиланням на місцевих жителів повідомляє про те, що ракет було «близько 20», а в районі аеродрому Бельбек досі «щось горить». Користувачі соцмережах також писали про вибухи у Євпаторії та Бахчисараї.

 У ніч проти 6 травня Головне управління розвідки уразило морським безпілотником російський швидкісний катер у районі бухти Вузька тимчасово окупованого Криму.   В ніч на 30 квітня пролунали вибухи у Сімферополі, Джанкої і Гвардійському. Після них російська влада перекривала Кримський міст і відкрила його тільки з самого ранку. 
Джерело