У Кривому Розі 14-річний хлопчик помер після візиту до стоматолога — Події

У Кривому Розі 14-річний хлопчик помер після візиту до стоматолога  - Події

Фото: pixabay.com

У Кривому Розі 14-річному хлопчику видалили у стоматології зуб, проте згодом у нього погіршився стан здоров’я. Про це «Суспільному» повідомила представник поліції Кривого Рогу Ангеліна Крадожон.

— Дитині було надано допомогу в повному обсязі, і опісля він разом зі своїми рідними вирушив додому. Через деякий час пацієнта у зв’язку з погіршенням стану було госпіталізовано, — розповіла подробиці директор лікарні Олена.

Вона зазначила, що причину смерті дитини визначить експертиза і поки що рано говорити про те, що могло спровокувати летальний випадок.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 140 Кримінального кодексу України. Лікареві може загрожувати до двох років позбавлення волі.

24 січня на Рівненщині у стоматологічному кабінеті у 50-річної пацієнтки під час лікування зубів сталася зупинка серця. З’ясувалося, що під час лікування пацієнтці ввеодилися седативні препарати. 14 січня у Львові помер п’ятирічний син музиканта Віктора Пашника, який після операції з видалення молочних зубів впав у кому. 14 листопада у тернопільській державній клініці під час лікування зубів у однорічного хлопчика почав падати тиск, врятувати дитину не вдалося.
Джерело