У лікарні помер хлопчик, який постраждав під час атаки на «Охматдит» — Події

У лікарні помер хлопчик, який постраждав під час атаки на "Охматдит" - Події

Фото: t.me/dsns_telegram

У середу, 10 червня, у лікарні помер хлопчик, який 8 липня постраждав від російської атаки на лікарню «Охматдит» у Києві. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

— На жаль, маємо першу дитячу жертву серед пацієнтів, які перебували у НДСЛ «Охматдит» під час терористичної атаки 8 липня. Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару перебував у критичному стані у відділенні реанімації «Охматдиту». Опісля його було транспортовано до однієї з лікарень Києва, — повідомив міністр.

Він приніс свої щирі співчуття рідним дитини.

10 липня влада Києва уточнила, що внаслідок масованого ракетного удару Росії по Києву 8 липня загинуло 33 особи. За оновленою інформацією від судмедекспертів, які ідентифікували тіла та фрагменти тіл усіх загиблих, внаслідок ворожої атаки 8 липня у столиці загинуло 33 особи. З них п’ятеро дітей. Вранці 8 липня Росія завдала масованого ракетного удару по Україні, зокрема по Києву, Дніпру, Кривому Розі та Покровську. Російська армія випустила 38 ракет різних типів. У Києві внаслідок атаки були зруйновані дитяча лікарня «Охматдит», багатоквартирний житловий будинок та приватна клініка «Адоніс».
Джерело