У лікарні помер ще один депутат, поранений після вибуху гранат в сільраді на Закарпатті — Події

У лікарні помер ще один депутат, поранений після вибуху гранат в сільраді на Закарпатті - Події

Фото: t.me/VGlagola/10864

У понеділок, 15 січня, у лікарні помер депутат Керецьківської сільради Мирослав Нитка. Чоловік отримав поранення після підриву трьох гранат у сільській раді. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола.

—  Сьогодні в обласній лікарні помер депутат Керецьківської сільської ради Нитка Мирослав Іванович. Йому було 46 років, — написав Глагола.

Мирослав Нитка був позафракційним депутатом та начальником відділу Центру надання адміністративних послуг Керецьківської територіальної громади.

15 грудня 2023 року на Закарпатті в будівлі Керецьківської сільської ради депутат підірвав гранати. У поліції повідомили, що внаслідок події постраждали 26 осіб, шестеро з яких перебувають у важкому стані. Медики проводили реанімаційні заходи щодо підривника. Слідчі кваліфікували подію як незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Окрім того, Служба безпеки України внесла відомості та розслідуватиме подію як терористичний акт. 16 грудня 2023 року в лікарні Сваляви помер один із поранених депутатів – Віктор Пряділь. Того ж дня депутат Керецьківської сільради від «Слуги народу» Сергій Батрин, який підірвав там три гранати, отримав підозру в організації терористичного акту.

 

Джерело