У Львові працівники військкомату затримали медиків онкоцентру – у ТЦК пояснили ситацію — Події

У Львові працівники військкомату затримали медиків онкоцентру – у ТЦК пояснили ситацію - Події

Фото: t.me/lvivych_news

Черговий скандал за участю співробітників військкомату спалахнув у Львові. У вівторок, 30 квітня, місцеві паблики повідомили, що працівники територіального центру комплектування затримали медичних фізиків Першого медоб’єднання Львова. У ТЦК, однак, запевняють, що це було в рамках закону і чоловіків швидко відпустили, пише «Еспресо.Захід».

– Співробітників Першого медоб’єднання Львова запросили до військкомату. Там перевірили дані й виявили, що вони перебувають на обліку в іншому ТЦК. Вручили повістки за місцем реєстрації згідно з чинним законодавством, – розповіли виданню у ТЦК.

У самому Першому медоб’єднанні підтвердили, що двох спеціалістів медустанови справді викликали до ТЦК – для уточнення облікових даних. Наразі обидва повернулися до виконання своїх посадових обов’язків і онкоцентр працює у нормальному режимі.

У вівторок у соцмережах поширилася інформація про те, що співробітники ТЦК забрали двох медичних фізиків Першого медоб’єднання Львова, через що робота онкоцентру зупинилася. Місцеві ЗМІ писали, що близько 100 пацієнтів не могли вчасно пройти опромінення.

Раніше у Львові у соцмережах з’явилося відео, на якому люди у військовій формі на вул. Кобилиці скрутили чоловіка та повалили його на землю. У ТЦК пообіцяли провести службову перевірку дій співробітників військкомату з огляду на надані відеоматеріали. А до цього у Закарпатському обласному військкоматі відповіли на інформацію про те, що далекобійників забирають до військкоматів просто з кордону. У фейсбуці ТЦК заявили, що на контрольно-пропускних пунктах не завжди є можливість перевірити військово-облікові дані.
Джерело