У Міноборони підтвердили ураження Центру космічного зв’язку РФ у Криму — Події

У Міноборони підтвердили ураження Центру космічного зв'язку РФ у Криму  - Події

Фото: ru.krymr.com

Сили оборони України днями завдали удару по російському Центру космічного стеження та зв’язку в окупованому Криму. Це підтвердило Міністерство оборони України у Telegram.

— Сили оборони продовжують зменшувати бойовий потенціал та здібності ворога. Особливим видався в українських бійців цей тиждень. Бійцям вдалося завдати удару по російському Центру космічного стеження та зв’язку у тимчасово окупованому Криму, який є важливою військовою складовою у системі супутникового зв’язку та навігації для росіян, — зазначили у Міноборони.

Крім цього було вражено зенітно-ракетний комплекс «Оса», призначений для прикриття сил та засобів військ росіян у всіх видах бойових дій. Також знищено штурмовий літак Су-25, два гради «Гради» БМ-21.

23 червня у тимчасово окупованому Криму лунали сильні вибухи. Тоді росіяни заявляли про ракетний удар по півострові з боку ЗСУ. Проте офіційно українська армія цього не підтверджувала. 23 червня глава військової розвідки України Кирило Буданов заявив, що ракети ATACMS, які США погодилися передати Україні, здатні зруйнувати Кримський міст. 30 травня у ЗСУ підтвердили удари ракетами ATACMS по Керченській поромній переправі.
Джерело