У найбільшому парку розваг Швеції — масштабна пожежа, багато постраждалих — відео — Події

 У найбільшому парку розваг Швеції - масштабна пожежа, багато постраждалих - відео - Події

Фото: t.me/uniannet

У найбільшому парку розваг Швеції в Гетеборгу вдень у понеділок, 12 лютого, зайнявся аквакомплекс, вогонь охопив величезну площу. На місці вже працюють рятувальні служби, попередньо відомо про 12 людей, які постраждали. Про це повідомляє видання Dagens Nyheter.

Менеджер з експлуатації Клас Люпперт розповів, що на момент пожежі на місці перебувало близько трьох чи чотирьох десятків людей. З них 12 постраждали, проте життю цих людей нічого не загрожує. Водночас він зазначив, що мешканцям усіх прилеглих районів варто залишатися вдома та замкнути вікна та двері, оскільки в окрузі поширюється їдкий густий дим. Він пояснив, що будівля досить висока, причому в ній є чимало пластику — звідси й величезні клуби диму з сильним запахом.

Парк Liseberg щорічно відвідують приблизно 3 мільйони людей. Аквапарк, в якому виникла пожежа, з 14 водними атракціонами був відбудований нещодавно і на повну силу мав запрацювати влітку 2024 року. За даними місцевих ЗМІ, його будівництво коштувало $1,2 млрд.

11 лютого у центральній частині Франції на атомній електростанції «Шинон» (Centrale nucléaire de Chinon) сталася пожежа, після чого оператор ядерної енергетики EDF зупинив два реактори відповідно до процедури безпеки. У селі Софіївська Борщагівка біля Києва вранці 9 лютого спалахнула пожежа у приватному дитячому садку. Понад 20 дітей евакуювали.
Джерело