У Нью-Йорку завершили розбір завалів після авіаудару по триповерхівці 15 січня — Події

У Нью-Йорку завершили розбір завалів після авіаудару по триповерхівці 15 січня - Події

Фото: t.me/VadimFilashkin_donoda

У селищі Нью-Йорк завершили розбір завалів після авіаудару по триповерхівці 15 січня та знайшли тіла усіх п’яти людей. Про це 27 січня повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

— Пошукова операція тривала майже два тижні — рятувальники знайшли рештки тіл усіх п’ятьох загиблих, — написав він у своєму телеграм-каналі.

Увечері 15 січня російські війська скинули дві керовані авіабомби на триповерхівку у Нью-Йорку, троє людей постраждали, а п’ятеро лишилися під завалами.

За добу, увечері 16 січня, пошукові роботи призупинили через обстріли. Станом на вечір, 24 січня, рятувально-пошукову операцію не відновили. Речник ДСНС Донеччини Станіслав Балдін розповів ЗМІ, що селище розташоване за 5 кілометрів від лінії зіткнення і росіяни дістають до нього з усіх видів зброї. 

Нью-Йорк — селище у Торецькій міській територіальній громаді Бахмутського району Донецької області. Розташоване за 10 км від Торецька та за 38 км від Донецька. 27 січня у лікарні померла дівчинка, яка постраждала від авіаудару по селу Малий Бурлук Куп’янського району Харківської області 17 січня.

Джерело