У парку атракціонів у Стокгольмі обвалилися «американські гірки», є загиблі — Події

У парку атракціонів у Стокгольмі обвалилися "американські гірки", є загиблі - Події

Фото: JANNE ÅKESSON/SWEPIX

У неділю, 25 червня, у стокгольмському парку розваг Grona Lund сталася трагічна подія. Внаслідок обвалу атракціону «американські гірки» загинула одна людина та кілька отримали поранення. Про це пише видання Expressen.

Повідомляється, що популярний атракціон Jetline розігнався до 90 км на годину та частково зійшов з рейок. На місці трагедії загинула 35-річна жінка, ще сім людей, серед яких є діти, постраждали. Телерадіоорганізація SVT повідомила, що всього в аварії у парку розваг постраждали 14 людей. Декілька людей випали з вагончиків, інші виявилися заблокованими.

Повідомляється, що після інциденту парк закрили, а поліція опитує свідків нещасного випадку. За попередніми висновками, причиною могло стати ослаблене кріплення коліс однієї чи кількох вагонеток. Також зазначається, що правоохоронці перекрили на прилеглих до парку вулицях рух, щоб бригади швидкої допомоги могли якнайшвидше прибути до місця нещасного випадку. Для евакуації постраждалих до парку також прибули медичні гелікоптери.

Джерело